Uurrooster

2019-2020

Maandag
17.00-18.00: HipHop 12+ Elise 17.30-18.30: Modern 14+ Steffi
18.00-19.00: HipHop 16+ Tine 18.30-19.30: HipHop 14+ Elise
19.00-20.30: Demo 16+ (met auditie) Steffi en Carmen 19.30-20.30: Jazz 14+/16+ Chiara
20.30-21.30: HipHop-Ragga 18+ TIne en Mona 20.30-21.30: Madammen All Round Steffi
Dinsdag
17.30-19.00: Demo 12+ (met auditie) Tine + Mona 18.00-19.00: HipHop jongens 9+ Ella en Tessa
19.00-20.00 HipHop -Showdance 9+ Tessa 19.00-20.00: HipHop Jongens 12+ Ella
20.00-21.00: Prep for Holiday Sarah en Dennis 20.00-21.00: Flamenco half-gevorderden Daisy // Deze lessen gaan door in de Lindenlaanschool
21.00-22.00: Madammen All Round Mona 21.00-22.00: Prep for Holiday Sarah en Dennis 21.00-22.00: Flamenco gevorderden Daisy // Deze lessen gaan door in de Lindenlaanschool
Woensdag
10.00-11.00: Madammen 45+ Karolien
13.15-14.15: Castaars 3+ (2-3 kleuterklas) Ella 13.15-14.15: Dans 6+ Elise
14.30-15.30: Kleuterballet Paulien 14.30-15.30: HipHop 6+ Elise 14.30-15.30: Castaars 3+ (1-2-3 kleuterklas) Karolien // Deze lessen gaan door in Koninklijk Atheneum
15.45-16.45: Ballet 6+ Paulien 15.45-16.45: HipHop 9+ Elise 15.45-16.45 Dans 6+ Karolien // Deze lessen gaan door in Koninklijk Atheneum
17.00-18.00: HipHop 12+ TIne 17.00-18.00: Showdance 9+ Paulien 17.00-18.00: HipHop 9+ Tessa // Deze lessen gaan door in Koninklijk Atheneum
18.00-19.00: Showdance 12+ Paulien 18.00-19.00: HipHop - Ragga 16+/18+ Tine 18.00-19.00: HipHop 12+ 14+ Tessa // Deze lessen gaan door in Koninklijk Atheneum
19.00-20.00: Modern 12+ Mona 19.00-20.00: HipHop 18+ Tine 19.00-20.00 Jazz en Showdance 12+/14+ Chiara // Deze lessen gaan door in Koninklijk Atheneum
20.00 -21.00: Showdance 16+ Mona 20.00-21.00: Madammen HipHop Karolien
21.00-22.00: Modern 16A + Mona
Donderdag
17.00-18.00: HipHop jongens 6+ Bernd 17.00-18.00: HipHop 12+ Elise
18.00-19.00: Showdance 6+ Bernd 18.00-19.00: Modern 16B + Steffi
19.00-20.00: Modern 12+ Paulien 19.00-20.00: HipHop 18B+ Steffi 19.00-20.00: Prep for Holiday//Die Hard
20.00-21.00: Tap 16+ Paulien 20.00-21.00: Modern 16A+ Steffi
21.00-22.00: Ballet 16+ Paulien 21.00-22.00: HipHop 18A+ Steffi
Vrijdag
18.00- 19.00: HipHop 9+ Tine 18.00-19.00: Modern 9+ Chiara
19.00-20.00 Modern 9+ Tine 19.00-20.00: Tap 9+ Chiara
Zaterdag
09.30-10.30: Castaars 3+ (1-2kleuter) Chiara 09.30-10.30: Castaars 3+ (2-3kleuter) Ella en Tessa
10.45-11.45: Kleuterballet Chiara 10.45-11.45: Dans 6+ Ella en Tessa
12.00-13.00: Ballet 6+ Lore 12.00-13.00: HipHop 9+ Tessa
13.00-14.00: Ballet 9+ Lore 13.00-14.00: Ballet 12+ Chiara
Zondag
10.00-11.00: Prep for Holiday Sarah en Dennis